iFranko

З’явилася інформація про прийдешні AR-окуляри Apple

З’явилася інформація про прийдешні AR-окуляри Apple

Стало відомо, що перші AR-окуляри від компанії Apple можуть вийти вже у 2022 році. Однак, найімовірніше, новинка стане нішевим пристроєм.

Інсайдер, а також журналіст Bloomberg, поділився інформацією про проект VR/AR-окулярів Apple з кодовим позначенням N301.

Стало відомо, що AR-окуляри Apple є абсолютно автономним пристроєм. Гаджет оснащений зовнішніми камерами, які призначені для створення 3D-оточення, і екраном високої роздільної здатності для передачі VR-контенту. Окуляри також отримають широкі AR-можливості. Крім того, техногігант тестує можливість застосування цих камер для відслідковування рухів рук. Це зі свого боку може надати можливість використовувати AR-клавіатуру.

Повідомляється, що Apple зараз вибирає один із найпотужніших чипів для нових AR-окулярів. При цьому деякі з них потужніші за процесори M1, які використовуються в нових Mac. Також стало відомо, що компанії довелося використовувати активну систему охолодження. Крім того, виробник відмовився від металу на користь текстилю, який і стане основним матеріалом корпусу. Ці рішення не характерні для компанії — найчастіше виробник віддає перевагу безвентиляторному дизайну та металу у своїх пристроях.

Також стало відомо, що на цей момент проект перебуває на останній стадії прототипування. Повідомляється, що ця новинка стане дорогим нішевим пристроєм. Також джерела вказують на те, що компанія не розраховує на великі продажі. Але остаточне рішення щодо запуску AR-окулярів поки не прийнято. Це говорить про те, що компанія все ще може скасувати випуск цього пристрою.

Схожі статті

Iншi новини

Ми в соцмережах

Visa Mastercard
Список очікування Ми повідомимо Вас, коли товар прибуде на склад. Просто вкажіть нижче свою дійсну електронну адресу.
Email We won't share your address with anybody else.