iFranko

Все більше чуток про Apple Vision MR!

Все більше чуток про Apple Vision MR!

Основні технічні характеристики пристрою відомі. Це шолом додаткової реальності з мінімалістичним дизайном, в якому передбачено таке:

  • два чіпи, у тому числі M1 Pro та A15

Нова версія гарнітури міститиме анонсований чіп M2 і 16 ГБ оперативної пам’яті

про це сказав Марк Гурман, редактор видання «Bloomberg».

  • три дисплеї з технологією OLED;
  • жорсткий диск на 256 Гб;
  • підтримка мережі Wi-Fi 6E;
  • датчики руху, положення голови, жестів, спрямування очей;
  • вбудована камера та динаміки;
  • підтримка iOS, iPadOS та macOS.

Особливості дизайну

Основний акцент у дизайні пристрою зроблено на компактності. Це невелика маска для дайвінгу. Передбачені зажими та кріплення на гумці.

При цьому Apple Vision змогли вмістити комплект датчиків і три дисплеї. За припущеннями девайс виконають в одному кольорі – білому. Дизайн буде строго мінімалістичний, тому навіть логотипу компанії на корпусі не передбачено.

Характеристики дисплея

Щодо інформації про дисплеї, даних поки що мінімум. Але вже відомо, що це будуть екрани OLED зі склом Ceramic Shield. Ціна дисплеїв обумовлена ​​тим, що при компактному розмірі вони мають роздільну здатність 8K.

Передбачено можливість обробки віртуальної та додаткової реальності. Через таку особливість пристрій і позиціонується як MR-гарнітура, що означає змішану реальність.

Можливості MR-гарнітури та завдання процесорів

Девайс працюватиме одразу на двох процесорах. Перший відповідає за обробку сигналів, що надходять від датчиків. Для цього завдання встановлять чіп А15 чи S6. Другий процесор буде потужнішим. Очікується використання M1 Pro або M2 Pro. На нього буде покладено обробку зображення.

Принцип підключення MR-гарнітури до iPhone буде таким самим, як і у Apple Watch. З’єднання бездротової мережі здійснюється за стандартом Wi-Fi 6E. Його підтримку заплановано вже в наступній лінійці купертинівських смартфонів. Для обробки інформації передбачено 8 Гб оперативної пам’яті, а дані зберігатимуться на диску 256 Гб.

Для живлення та підзарядки передбачений такий же адаптер, як і MacBook Pro 2022 потужністю 96 Вт. Щодо автономності роботи, даних поки немає, але розраховувати на високі показники в першій версії не варто. Про це твердять і аналітики.

Операційна система та принцип управління

Про технологію управління гарнітурою поки що майже нічого невідомо . Але, за інформацією інсайдерів, у процесі можна буде задіяти жести. Спеціальні датчики реагуватимуть на рух очей, міміку. Крім того, буде доступне підключення Siri.

Можливо, пристрій керуватиметься окремою операційною системою або інтегруватиметься з існуючими операційними системами на смартфонах, планшетах, комп’ютерах. У разі наявності окремого магазину програм із самого початку ми отримаємо мінімальний набір програм. Але їхній перелік збираються швидко розширити.

Щоб прискорити процес та максимально оперативно забезпечити пристрій різноманітними програмами, планується пряма співпраця корпорації з провідними розробниками програмного забезпечення та контенту для пристроїв віртуальної реальності. Про це повідомляє Марк Гурман із Bloomberg.

Для пристрою будуть запропоновані серіали, фільми у спеціальному форматі. Також заплановано використання спеціальних аватарів, VR FaceTime.

Схожі статті

Iншi новини

Ми в соцмережах

Visa Mastercard
Список очікування Ми повідомимо Вас, коли товар прибуде на склад. Просто вкажіть нижче свою дійсну електронну адресу.
Email We won't share your address with anybody else.