iFranko

Тест продуктивності MacBook Air M2 (2022)

Тест продуктивності MacBook Air M2 (2022)

У Твіттері користувач Mr. Macintosh опублікував пост, де порівняв продуктивність MacBook Air M2 у тестувальнику Geekbench. Він порівнював MacBook Air M2 та MacBook Pro М2, результати показали практично однакову продуктивність ноутбуків.

До цього повідомляють, хоч MacBook Pro М2 за результатами тесту працює так само, як і MacBook Air M2, перший все ж таки може бути продуктивнішим в реальних умовах. MacBook Pro М2 має потужний вентилятор, який може забезпечити роботу під час тривалих і об’ємних робочих навантажень, на відміну від MacBook Air.

Якщо порівнювати MacBook Air із чіпом М2 та попередню модель із чіпом M1, то результати тестування показують, що MacBook Air M2 забезпечує на 20 % більш високу багатоядерну продуктивність, порівняно з моделлю M1. Також результати підтвердили, що нова модель MacBook Air М2 перевершує за своєю продуктивністю модель Mac Pro Tower з 8-ядерним процесором Intel Xeon W.

І, до речі, коштує на 5000 доларів менше. Це порівняння показує, наскільки продуктивними є крем’яні чіпи від Apple, навіть у більш доступних варіаціях. Але все ж таки, помітили і недолік MacBook Air M2. Виявили, що у цій моделі нижча швидкість SSD, порівняно з такою ж на чіпі M1. Через підкачування віртуальної пам’яті нижчі швидкості SSD, іноді, можуть впливати на загальну продуктивність системи. Нагадаємо, що попередні замовлення на MacBook Air М2 почали приймати 8 липня. Постачання до магазинів планується вже 15 липня.

Джерело: macrumors

Схожі статті

Iншi новини

Ми в соцмережах

Visa Mastercard
Список очікування Ми повідомимо Вас, коли товар прибуде на склад. Просто вкажіть нижче свою дійсну електронну адресу.
Email We won't share your address with anybody else.