iFranko

Що нового в iOS 17?

Що нового в iOS 17?

iOS17 – майбутнє оновлення мобільної операційної системи Apple, яке, ймовірно, має вийти восени 2023 року.

Апдейт ще знаходиться в розробці, але ми вже знаємо як мінімум про дві великі зміни, які чекають на операційну систему після релізу iOS17:

1 ) Дозвіл завантажувати додатки на iPhone з альтернативних магазинів додатків;
2) Відкриття NFC для сторонніх платіжних сервісів.

Але є також список непідтверджених, але найімовірніших нововведень iOS 17:

  • Розділення екрана на iPhone. Незважаючи на те, що Apple, судячи з усього, як і раніше вважає дисплеї своїх смартфонів недостатньо великими, можливість розділити їх може дуже стати в нагоді для одночасного запуску двох додатків. Принаймні на iPhone з діагоналлю від 6,5 дюймів.
  • Інтерактивні віджети в iOS. За великим рахунком, і сьогодні віджети в iOS досить інтерактивні. Але було б краще, якби в Купертіно розширили їх можливості за аналогією з « Live Activity», де в реальному часі відображаються всі зміни, які відбуваються у додатку, що стосується віджету.
  • Записування дзвінків. Незважаючи на те, що ця функція дуже суперечлива, Apple цілком може додати її як один з елементів захисту користувачів. Наприклад, для того, щоб довести факт погроз чи чогось подібного.
  • Спрощена активація Siri. Голосовий помічник Apple досить посередній, але це не заважає компанії продовжувати його розвивати. Тому в iOS 17 може з’явитися функція спрощеного виклику Siri без будь-яких привітань та інших допоміжних конструкцій.

Схожі статті

Iншi новини

Ми в соцмережах

Visa Mastercard
Список очікування Ми повідомимо Вас, коли товар прибуде на склад. Просто вкажіть нижче свою дійсну електронну адресу.
Email We won't share your address with anybody else.