iFranko

Ремонт сенсора iPhone в сервісному центрі Apple

Ремонт сенсора iPhone в сервісному центрі Apple

В сервіс Аpple Івано-Франківськ звертаються, щоб замінити тріснутий, розбитий або не працюючий з інших причин сенсор.

Якщо пошкодження досить серйозне і потрібна глибока діагностика, пристрій залишиться в сервісному центрі «iFranko» на термін, необхідний для його ремонту. Заміна скла – одна з найпоширеніших проблем гаджетів Apple. Найчастіше це є наслідком неакуратного поводження з ним.

Основні причини, коли необхідно замінити захисне скло

Перераховуємо:

● скло розбите, а дисплей працює;  

● захисне скло ціле, але дисплей не працює;  

● скло не розбите, але не працює тачскрін.  

У перших модельних рядах сенсорне скло, і дисплей були вбудовані як окремі комплектуючі. З iPhone 4 пройшла модернізація, і ці елементи з’єднали в один дисплейний модуль (тобто тачскрін приклеїли до дисплею). Тому заміна скла, тачскріна і дисплею означають одну операцію. А це означає, що для надійного ремонту сенсора необхідна заміна пошкодженого модуля на новий.

Якщо Ви звернулися в майстерню або магазин Apple, і Вам пропонують окрему заміну перерахованих вище деталей, краще відмовтеся. Такі роботи можуть знизити якість сенсора і передачі кольору, пошкодити цілісність корпусу.

Перед тим як здати телефон в ремонт

Ваші дії такі:

  1. Для захисту особистих даних створити резервну копію iOS.
  2. Відключити функцію «Знайти iPhone» (для цього потрібен пароль до Apple ID).
  3. Знайти і взяти з собою товарний чек.
  4. Мати з собою посвідчення особи.
  5. Попередньо зателефонувати і домовитися про зустріч.

Професійний ремонт пристроїв iPhone в нашому сервісному центрі в місті Івано-Франківськ починається з встановлення точної причини. Проблеми в роботі можуть бути викликані не тільки механічними пошкодженнями, але і неполадками в електроніці. Телефон розбирається за допомогою спеціальних інструментів. Після чого підключається новий модуль. Головним в цьому процесі є установка оригінальної деталі. Копія деталі може  передавати кольори не такі яскраві та інколи  знижується чутливість екрану. При поверненні пристрою власнику видають гарантію, що підтверджує якість послуг.

Щоб заощадити свій час і подбати про збереження телефону iPhone, приходьте в наш сервісний центр Apple «iFranko». Ми раді подбати про Ваш незамінний гаджет.

Схожі статті

Iншi новини

Ми в соцмережах

Visa Mastercard
Список очікування Ми повідомимо Вас, коли товар прибуде на склад. Просто вкажіть нижче свою дійсну електронну адресу.
Email We won't share your address with anybody else.