iFranko

Ремонт iPhone: що робити, якщо iPhone впав у воду

Ремонт iPhone: що робити, якщо iPhone впав у воду

Мало хто сьогодні представляє своє життя без телефона. Гаджет часто потрапляє в курйозні ситуації: він випадає з кишені, ми на нього сідаємо, щось падає на нього… Згідно зі статистикою, кожен п’ятий користувач впускає телефон у воду. Головне джерело вологи в такій ситуації – туалет або ванна. Черговими «ворогами» смартфонів є різні напої – газована вода, сік, кава або чай, молоко і т.д. Якщо Ви – житель Івано-Франківська та власник iPhone – втопили пристрій, то в першу чергу, варто звернутися в магазин Apple в Івано-Франківську. Оперативно зможуть Вам допомогти в «iFranko».

Айфон впав у воду і не включається

Ваші дії такі:

  1. Не панікувати, швидко дістати телефон з води.
  2. Вимкнути, зняти чохол, видалити весь захист – плівку, скло.
  3. Витерти гаджет від залишеної вологи серветкою або добре впитуючою воду тканиною.
  4. Вийняти SIM-карту.
  5. Намотати на сірник або зубочистку вату і акуратно просушити гніздо для навушників, слот SIM-карти, роз’єм кабелю lightning.
  6. Покласти iPhone, обернувши його сухою серветкою, в сирий рис в герметичний пакет мінімум на добу (для цього добре підійде зіп -пакет – максимально випустити з нього повітря), рівномірно розподілити рис навколо телефону.

Все зробили? Продовжуємо не панікувати. Звертайтесь в  магазин Apple (сервіс Івано-Франківська), де кваліфіковані майстри попіклуються про Ваш яблучний смартфон. Не намагайтесь витягти батарею з пристрою самостійно, Ви можете пошкодити iPhone.

Чого не варто робити

Наберіться терпіння, не поспішайте слідувати чиїмось порадам типу:

● намагатися включити девайс (так як це може привести до короткого замикання);  

● гарячим феном сушити теж не можна ні в якому разі, тому що гаряче повітря тільки підсилить випаровування рідини і зажене її ще глибше всередину смартфона;  

● залишати сушитися пристрій на батареї – дуже погана ідея (перегрівання негативно позначиться на акумуляторі і може пошкодити мікросхеми);  

● використовувати для просушування цукор замість рису (хоч він і краще вбирає вологу, але його частинки можуть заліпити важливі деталі і остаточно привести в непридатність Ваш iPhone).  

Тепер Ви знаєте, що робити, якщо телефон впав у воду, і чого робити не потрібно. Але пам’ятайте, що будь-які заходи в домашніх умовах не гарантують його повного відновлення. Ступінь пошкодження достовірно може визначити тільки майстер по ремонту iPhone, який має в своєму розпорядженні професійне діагностичне обладнання. Але в будь-якому випадку важливо враховувати, яка рідина потрапила на айфон. Наприклад, морська вода неодмінно викличе сильну корозію, і якщо таке станеться, врятувати гаджет практично неможливо.

Приходьте в «iFranko», і Вам нададуть необхідну висококваліфіковану допомогу в налаштуванні і модернізації Ваших девайсів.

Схожі статті

Iншi новини

Ми в соцмережах

Visa Mastercard
Список очікування Ми повідомимо Вас, коли товар прибуде на склад. Просто вкажіть нижче свою дійсну електронну адресу.
Email We won't share your address with anybody else.