iFranko

iPhone унікальний!

iPhone унікальний!

Сьогодні поговоримо про те чим підхід Apple у створенні iPhone виділяється серед конкурентів і про деякі з причин, через які покупці переходять на iPhone.

Спільна розробка сервісів апаратного та програмного забезпечення

Apple – єдина компанія, яка одночасйно займається розробкою обладнання, програмного забезпечення та сервісів для своїх смартфонів.
Тому iPhone кращий за продукцію конкурентів по всіх параментрах: він якісніший, зручніший та працює в рази ефективніше.

Висока продуктивність

Відчутно висока швидкість:
Візьміть в руки iPhone і ви одразу помітите, як швидко та плавно він працює. Це пов’язано з тим, що операційна система iOS оптимізована таким чином, щоб максимально ефективно використовувати процесори Apple.
Саме тому ми завжди можемо розраховувати на високу продуктивність – наприклад, в іграх з потужною графікою, які на інших смартфонах будуть запускатили лише на мінімальних налаштуваннях.

Довга робота без підзарядки
Завдяки оптимізації програмного та опаратного забезпечення акумулятор iPhone працює довго, а пристрій зберігає високу продуктивність і компактний, легкий корпус.

Підтримка нового ПЗ на пристроях попередніх поколінь
Високопродуктивні процесори iPhone розробляються сумісно з iOS. Саме тому найновіші програми та ПЗ працюють навіть на пристроях, які випущені калька років тому.

Apple постійно випускає оновлення ПЗ для iOS для того, щоб власники попередніх поколінь пристроїв могли використовувати нові функції та сучасні засоби безпеки. У вигляді безкоштовних оновлень надаються навіть деякі інноваційні розробки – наприклад, – для AppStore, ARKit та iMessage.

В наступній публікації ми розкажемо про інші переваги Apple, які впливають на вибір покупців та допомагають компанії Apple займати лідируючі позиції на ринку такий довгий час.

Схожі статті

Iншi новини

Ми в соцмережах

Visa Mastercard
Список очікування Ми повідомимо Вас, коли товар прибуде на склад. Просто вкажіть нижче свою дійсну електронну адресу.
Email We won't share your address with anybody else.