iFranko

iFranko – сервіс Apple (Івано-Франківськ)

iFranko – сервіс Apple (Івано-Франківськ)

Смартфони Apple iPhone знамениті, відрізняються своєю надійністю, але заради краси і компактності сучасні тренди вимагають жертвувати потужністю і якістю гаджетів. iFranko – сервіс Apple (Івано-Франківськ) вирішить цю проблему швидко і ефективно.

10 найчастіших проблем iPhone

Всі проблеми, через які потрібен ремонт iPhone, можна умовно розділити на:

 •     механічні – удари, падіння, утоплення, потрапляння бруду, заводські дефекти;
 •     програмні – перебої в роботі програмного забезпечення.

Виявити причину поломки можливо тільки під час діагностики на спеціальному обладнанні в сервісі Apple в Івано-Франківську. Найчастіше зустрічаються такі несправності.

 1. Розбитий екран або задня панель. Екран складається з 2 основних частин – дисплею та сенсора. Якщо пошкоджений тільки сенсор, ремонт обійдеться недорого, але надійніше замінити дисплейний модуль повністю.
 2. Продуктивність – затримки, випадкове зависання і загальна повільність після установки оновлень. Слід звернутися в сервіс iFranko та усунути несумісність додатків з новою ОС.
 3. Складнощі з коммбоардом – періодично відключається інтернет, проблеми з підключенням до Wi-Fi. Причини – неякісна сім-карта або електронні деталі, збій програмного забезпечення.
 4. Іноді потрібна заміна мікросхеми зображення на iPhone. Причини – немає зображення, біле світіння екрана або втрата чутливості, немає зображення на дисплеї.
 5. Збій ПЗ через контрафактні програми, непрофесійне скидання налаштувань.
 6. Проблеми з акумулятором. Вони виникають при пошкодженні внутрішніх контролерів і шлейфів, виробничому дефекті.
 7. Швидко розряджається або неможливо зарядити телефон – зламаний зарядний пристрій, поломка окремих деталей, і збій в роботі програмного забезпечення.
 8. Несправність нижнього і верхнього шлейфів – погано працюють мікрофон, динамік, вібрація, кнопки, роз’єми та ін.
 9. Збій в роботі материнської плати – на ній знаходиться флеш (циклічний режим «рестора», чорно-білі смуги на екрані, перегрів гаджета при зарядці).
 10. Мультимедійні поломки – немає звуку, погана робота відеокамери, проблеми з яскравістю і передачею кольору дисплею.

Щоб уникнути всіх цих проблем, необхідно купляти Appleпродукцію у надійного продавця. Але при виникненні проблем в роботі смартфона слід звернутися до професіоналів. iFranko дає можливість не тільки купити iPhone в Івано-Франківську, а й надає послуги досвідчених майстрів при необхідності їх ремонту.

Схожі статті

Iншi новини

Ми в соцмережах

Visa Mastercard
Список очікування Ми повідомимо Вас, коли товар прибуде на склад. Просто вкажіть нижче свою дійсну електронну адресу.
Email We won't share your address with anybody else.