iFranko

Apple відкрили справжній палац!

Apple відкрили справжній палац!

Американська корпорація Apple відкрила в Римі новий магазин під назвою Apple Via del Corso. Торгова точка розташована на місці колишнього кафе і монастиря, повідомляється на сайті компанії.
Відкриття відбулося 27 травня 2021 року.

Магазин зайняв палац Palazzo Marignoli недалеко від магістралі Корсо. Будівля була побудована в 1873 році і служило домом маркіза Філіппо Маріньолі (Filippo Marignoli). Усередині також розташовувалося кафе Арагно, де воліли збиратися художники, письменники і актори. На території палацу збереглися залишки старовинного монастиря Santa Maria Maddalena delle Convertite.

Точка стане для Італії 17-ю за рахунком. Завдяки унікальній локації магазин вважається одним з найбільш значних реставраційних проектів Apple. Усередині будівля виконана в білому кольорі з використанням мармуру. Сонячне світло буде проникати в приміщення через великі вікна. Одна з особливостей будівлі – тераса з жасминовими і оливковими деревами. «Ми не можемо дочекатися, щоб почати нову главу в Римі з відкриття Apple Via del Corso. Новий магазин являє собою унікальну історію мистецтва римської культури », – зазначила старший віце-президент з роздрібної торгівлі компанії Дейдра О’Брайен (Deirdre O’Brien).

У серпні 2020 року Apple анонсувала проект нового роздрібного плавучого магазину в Сінгапурі. Його захотіли розташувати на воді в затоці Марина-Бей. Магазин повинен був стати 512-м за рахунком Apple Store в світі і 3-м в Сінгапурі.

Схожі статті

Iншi новини

Ми в соцмережах

Visa Mastercard
Список очікування Ми повідомимо Вас, коли товар прибуде на склад. Просто вкажіть нижче свою дійсну електронну адресу.
Email We won't share your address with anybody else.