iFranko

7 способів зменшення витрат заряду батареї iPhone

7 способів зменшення витрат заряду батареї iPhone

Зі збільшенням функціоналу мобільних девайсів зростає необхідність оптимізувати витрати заряду батареї на iPhone. Виробник Apple застосовує необхідний ресурс на підвищення ємності акумулятора, але операційна система iOS не адаптована до економії енергії. Тема швидкої розрядки батареї смартфонів актуальна для багатьох користувачів, тому фахівці центру «iFranko» допоможуть розібратися в тому, якими шляхами можна  зменшити витрату заряду батареї.

зменшити витрату заряду батареї.

На останні моделі телефонів Apple встановлюються акумулятори літій-іонного типу. Вони мають характерні переваги перед нікель-гідроїдними батарейками, так як у них:

  • менша маса;
  • збільшена ємність;
  • довговічність;
  • швидка зарядка.

Тривалість експлуатації акумулятора буде залежати від правильного використання. В інших випадках потрібна заміна батареї iPhone. В Івано-Франківську є спеціалізовані центри по усуненню неполадок в смартфонах.

Методи збереження заряду батареї iPhone

Магазин Apple реалізує лінійку телефонів з батарейками високої ємності. Щоб продовжити автономний період роботи смартфона в відсутність можливості їх підзарядки від мережі живлення.

Скористайтеся практичними порадами для користувачів від магазину «Apple»:

1. Активувати режим економії заряду.

Версія iOS 9 вже оснащена функцією енергозбереження. Дана функція дозволяє збільшити час роботи телефону до 3 годин. Опція активується в налаштуваннях смартфона (меню «Акумулятор»). Дана функція знижує продуктивність пристрою, обмежує роботу мережі, ефектів руху, оновлення, анімації.

2. Зменшити яскравість екрану.

Встановити мінімальний показник яскравості дисплея через настройки. Дана настройка дозволить зменшити яскравість не навантажуючи акумулятор

3. Установка блокування дисплею до 30 секунд.

4. Вимкнути функцію «Зменшення руху».

5. Вимкнути опцію оновлення програм і автоматичного пошуку бездротових мереж.

Часте оновлення контенту в фоновому режимі розряджає батарею, тому відключення параметру дозволить продовжити автономну роботу пристрою.

6. Відключити список повідомлень.

7. Закрити доступ додатків до геолокації

Схожі статті

Iншi новини

Ми в соцмережах

Visa Mastercard
Список очікування Ми повідомимо Вас, коли товар прибуде на склад. Просто вкажіть нижче свою дійсну електронну адресу.
Email We won't share your address with anybody else.